7 Tipov na Spoločenské šaty: S týmito šatami sa budete cítiť na plese ako hviezda!

Či už ide o párty, tanec alebo akúkoľvek inú špeciálnu udalosť, v každom dievčenskom živote je čas, kedy sú spoločenské šaty absolútnou nevyhnutnosťou.

Zatiaľ čo obliekanie na formálnu udalosť môže byť zábavné a cítite sa špeciálne, môže byť tiež veľmi ťažké nájsť tie správne spoločenské šaty. Ak máte nadchádzajúcu mimoriadnu udalosť a ešte ste sa nerozhodli aké si kúpite šaty, pokračujte v čítaní.

Tip #1:Čierne zamatové šaty s tylom

Sexi čierne šaty, z obľúbeného zamatového materiálu sú kombinované s priesvitným tylom, ktorý siaha cez celý chrbát. Vkusne odhaľujúce rafinované rozparky, po stranách, si podmania každý pohľad. Materiál je elastický.

Šaty môžete zakúpiť TU:

Tip #2: ŠATY V KORČULIARSKOM ŠTÝLE MARIOLA červené

S krásnými červenými šatami vám na plese určite pozornosti neunikne!

Šaty môžete zakúpiť TU:

Tip #3: ČIPKOVANÉ ŠATY MARTINCA čierne s dlhým rukávom

Ak preferujete niečo viac odhalené tieto spoločenské šaty su pre vás ako vyšité! Kombinácia veľkého výstrihu a čipkovanej látky je priam na neodolanie.

Šaty môžete zakúpiť TU:

Tip #4: Elegantné spoločenské šaty

Elegantné spoločenské šaty 3039

Ak máte ráda rúžovú farbu tak tieto šaty sú pre vás ako stvorené. Krásna farba v dlhom prevedení okúzli nie jedného muža!

Šaty môžete zakúpiť TU:

Tip #5: Elegantné šaty s výstrihom

Elegantné šaty s výstrihom 3084

Krvavá červená farba spolu s výstrihom a super doplnkami bude biť každému do očí. Ak máte miery 90 60 90 je to niečo pre vás!

Šaty môžete zakúpiť TU:

Tip #6: Sivé spoločenské šaty so strieborným prešitím

Dlhé spoločenské šaty zvádzajú svojim strihom, ktorý je vďaka elastickému materiálu priliehavý. Krásne kopírujú postavu a v spodnej časti sa jemne rozširujú. Šaty sú zdobené striebornou niťou. Vzadu majú zapínanie na zips.

 Šaty môžete zakúpiť TU:

Tip #7: OVERAL ALLEGRA s dlhým rukávom

 Veľmi príjemny material, vyzerajú naozaj luxusne, tie široke nohavice sú parádne.
Šaty môžete zakúpiť TU:
Pre dnes to bude všetko, dúfame že sme vám dobre poradili a rozhodnete sa pre to najlepšie. Nezabudnite Zdieľať na Facebooku!